EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Wdrożenie skanera eviXscan 3D w firmie MAEM 

Wdrożenie skanera eviXscan 3D w firmie MAEM  

 

Firma MAEM to producent części zamiennych do różnorodnych urządzeń wyposażenia maszynowni statków. Znane na wodach całego świata przedsiębiorstwo z Krakowa wdrożyło w swojej działalności rozwiązania eviXscan 3D o czym można przeczytać w case study od Evatronix.  

 

MAEM to polska firma działająca w sektorze morskim. Jest znanym producentem wysokojakościowych części zamiennych do urządzeń maszynowni statków. Przedsiębiorstwo specjalizuje się zwłaszcza w wytwarzaniu sprzętu do oczyszczania paliwa, oleju oraz filtracji.      

Firma z Krakowa projektuje, odtwarza i produkuje nawet najbardziej skomplikowane elementy w najwyższych klasach tolerancji wymiarowych – od najprostszych podkładek i uszczelek aż po najbardziej skomplikowane, wysokoobrotowe elementy wirujące.    

Dzięki długoletniej aktywności biznesowej MAEM stał się cenionym i rozpoznawalnym na rynku globalnym producentem w przemyśle morskim. Przez ten okres firma dostarczyła setki tysięcy produktów na tysiące różnego typu statków pływających po wodach całego świata.  

Przedsiębiorstwo wykorzystuje skaner eviXscan 3D Heavy Duty Optima do zadań związanych z inżynierią odwrotną. Zastosowanie urządzenia pomiarowego firmy Evatronix umożliwia uzyskanie dokładnego odwzorowania geometrii wdrażanych detali i usprawnia proces projektowania brył o skomplikowanych kształtach.

 

Więcej szczegółów w case study.