EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Geomagic Design X Essentials

kompletne i niedrogie rozwiązanie w zakresie inżynierii odwrotnej

Zapytaj o ofertę Pobierz broszurę

Najlepsze rozwiązanie do tworzenia modeli CAD dla firm wchodzących na rynek skanowania 3D

Geomagic Design X Essentials daje szerszy dostęp do najbardziej wszechstronnego oprogramowania do inżynierii odwrotnej. Nowa, prostsza wersja oprogramowania umożliwia użytkownikom z ograniczonym budżetem tworzenie edytowalnych modeli 3D za pomocą mniej zaawansowanych technicznie skanerów. Geomagic Design X Essentials posiada zmniejszony zakres funkcji i dlatego jest oferowany w niższej cenie niż Design X.

Poznaj przykłady zastosowań

7 maja 2020

Motoryzacja: LOSTER

20 kwietnia 2020
Skaner 3D Heavy Duty Quadro w Krosno Glass

Hutnictwo: Krosno Glass

Modelowanie CAD jeszcze nigdy nie było tak proste! Korzystaj z innowacyjnej technologii 3D

geomagic design x evixscan 3D 1

Geomagic Design X Essentials - najkrótsza droga od skanów 3D do oprogramowania CAD

Potężne i elastyczne oprogramowanie


Geomagic Design X Essentials został zaprojektowany z myślą o efektywnym przetwarzaniu danych ze skanowania 3D do postaci funkcjonalnych modeli CAD. Odpowiada za to unikalne połączenie innowacyjnych funkcji oprogramowania: precyzyjne odwzorowanie powierzchni, automatyczne scalanie do modelu CAD, przetwarzanie chmury punktów oraz edycja siatki trójkątów. W praktyce, dzięki wspomnianym rozwiązaniom projektant może wykonać finalny model produkcyjny na podstawie niemalże dowolnych skanów.


Narzędzie stworzone do wymagających projektów


Geomagic Design X Essentials posiada unikalną kombinację funkcji, stanowiącą w procesie projektowania wymagających modeli zupełnie nową jakość. Oprogramowanie obsługuje miliardy punktów skanowania, co w połączeniu z funkcjami rozwiązującymi problemy z danymi, pozwala na pominięcie oczyszczania skanów i natychmiastowe rozpoczęcie tworzenia modeli CAD.


Dostępność


Przystępna cena zwiększa dostępność do najlepszego w branży zestawu narzędzi do skanowania 3D. Geomagic Design X Essentials pozwala na pełne wykorzystanie nawet skanera klasy podstawowej w procesach inżynierii odwrotnej.


Działaj jak w oprogramowaniu CAD


Jeżeli projektujesz w oprogramowaniu CAD to obsługa Geomagic Design X Essentials nie będzie stanowiła dla Ciebie większego wyzwania. Gruntowanie przebudowany i odświeżony interfejs użytkownika oraz szeroki pakiet narzędzi sprawiają, że tworzenie modeli CAD od podstaw lub z wykorzystaniem danych pochodzących ze skanera 3D jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.

Schemat działania Geomagic Design X

red5pl
Pełny eksport danych do najpopularniejszych systemów CAD.
Funkcja precyzyjnego odwzorowania powierzchni przekształca kształty organiczne w precyzyjne modele CAD.