Geomagic Design X

zaawansowane oprogramowanie do inżynierii odwrotnej

Zapytaj o ofertę Pobierz broszurę

Zaawansowane narzędzie do tworzenia modeli 3D

Geomagic Design X łączy w sobie modelowanie 3D jak w oprogramowaniu CAD z procesem przetwarzania danych uzyskanych w wyniku skanowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą tworzyć w pełni parametryczne i edytowalne modele w formacie zgodnym z posiadanym oprogramowaniem CAD na podstawie danych uzyskanych ze skanera eviXscan 3D.

Modelowanie CAD jeszcze nigdy nie było tak proste! Korzystaj z innowacyjnej technologii 3D

geomagic design x evixscan 3D 1

Dowiedz się więcej o programie Geomagic Design X

Współpracuje z najpopularniejszymi systemami CAD

Geomagic Design X jest w pełni kompatybilny z wiodącymi programami CAD, w tym z: SolidWorks, Siemens NX®, Solid Edge, Autodesk Inventor i PTC Creo®. Zastosowanie unikalnej technologii LiveTransfer umożliwia eksport kompletnych modeli wraz z drzewkiem historii, co w istotny sposób przyśpiesza proces projektowania skracając czas konieczny do uruchomienia produkcji.

Narzędzie stworzone do wymagających projektów

Geomagic Design X posiada unikalną kombinację funkcji, stanowiącą w procesie projektowania wymagających modeli – zupełnie nową jakość efektywności. Oprogramowanie obsługuje miliardy punktów skanowania co w połączeniu z funkcjami rozwiązującymi problemy z danymi, pozwala na pominięcie oczyszczania skanów i natychmiastowe rozpoczęcie tworzenia modeli CAD.

Mocne i elastyczne oprogramowanie

Geomagic Design X został zaprojektowany z myślą o jak najefektywniejszym przetwarzaniu danych uzyskanych podczas skanowania 3D do postaci funkcjonalnych modeli CAD. Odpowiada za to unikalne połączenie innowacyjnych funkcji oprogramowania: precyzyjne odwzorowanie powierzchni, automatyczne scalanie do modelu CAD, przetwarzanie chmury punktów i edycja siatki trójkątów. W praktyce, dzięki wspomnianym rozwiązaniom projektant może wykonać finalny model produkcyjny na podstawie niemalże dowolnych skanów.

Działaj jak w oprogramowaniu CAD

Jeżeli projektujesz w oprogramowaniu CAD to obsługa Geomagic Design X nie będzie stanowiła dla Ciebie większego wyzwania. Gruntowanie przebudowany i odświeżony interfejs użytkownika oraz szeroki pakiet narzędzi sprawiają, że tworzenie modeli CAD od podstaw lub z wykorzystaniem danych pochodzących ze skanera 3D jeszcze nigdy nie było tak aż proste i szybkie.

geomagic design x evixscan 3 D