EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Profesjonalne akcesoria dla jeszcze lepszych efektów skanowania 3D


usprawniają proces skanowania i przyśpieszają pracę

Filtry niebieskie

Ich stosowanie podczas skanowania pomaga uzyskać lepszy wynik skanowania wszystkich ciemnych i błyszczących przedmiotów. To właśnie dzięki nim zostają wyeliminowane refleksy na powierzchniach powstające przez odbicie światła z zewnętrznych źródeł.

Skrzynia transportowa

Wytrzymała skrzynia do transportu skanera wraz z akcesoriami. Posiada ergonomiczne uchwyty, kółka do wygodnego transportu oraz zamki.

Toolkit Box

Ułatwiają skanowanie dużych obiektów lub obiektów o skomplikowanych kształtach.

Stół obrotowy

Idealny do ułatwienia procesu skanowania 3D. Skanowany obiekt umieszczany jest na stole, a następnie stół sterowany jest przy pomocy dedykowanego oprogramowania tak, by uchwycić model z każdej strony.

W ofercie posiadamy trzy rodzaje stolików obrotowych:
stolik 20: Ø20 cm, nośność do 20 kg
stolik 50: Ø 50 cm, nośność do 200 kg
stolik 100: Ø 100 cm, nośność do 1000 kg
 

Tripod

Ułatwia precyzyjne skanowanie z niskich pozycji czy nad obiektywem. Bardzo ważna cechą jest mechanizm 90° ustawienia kolumny środkowej. Zmianę ustawienia kolumny można dokonać jednym ruchem bez konieczności wyjmowania kolumny i demontażu głowicy i skanera. Statyw wykonany z wysokiej jakości materiału, jest sztywny, co gwarantuje doskonałą trwałość i zakres możliwości.

Statyw kolumnowy

Statyw kolumnowy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, solidnymi łączeniami i zaciskami oraz dużą stabilnością. Jest niezbędny przy skanowaniu z użyciem skanerów eviXscan 3D. Podstawa statywu wyposażona jest w obrotowe koła, co ułatwia ich transport oraz podtrzymuje ciężką, kolumnę, zapewniając jej lepszą stabilność. Statyw wyposażony jest w poziome ramię z przeciwwagą, którą można dowolnie przesuwać. Ten profesjonalny sprzęt waży kilkanaście kilogramów. Dzięki tak potężnej masie statyw kolumnowy jest w stanie udźwignąć i zapewnić stabilność skanera. Statyw kolumnowy jest idealny zarówno dla rozwiązań mobilnych, jak i do stałej instalacji.