Profesjonalne akcesoria dla jeszcze lepszych efektów skanowania 3D


usprawniają proces skanowania i przyśpieszają pracę

Skrzynia transportowa

Wytrzymała skrzynia do transportu skanera wraz z akcesoriami. Posiada ergonomiczne uchwyty, kółka do wygodnego transportu oraz zamki.

Toolkit Box

Ułatwiają skanowanie dużych obiektów lub obiektów o skomplikowanych kształtach.

Stół obrotowy

Idealny do ułatwienia procesu skanowania 3D. Skanowany obiekt umieszczany jest na stole, a następnie stół sterowany jest przy pomocy dedykowanego oprogramowania tak, by uchwycić model z każdej strony.

W ofercie posiadamy trzy rodzaje stolików obrotowych:
stolik 20: Ø20 cm, nośność do 20 kg
stolik 50: Ø 50 cm, nośność do 200 kg
stolik 100: Ø 100 cm, nośność do 1000 kg
 

Tripod

Ułatwia precyzyjne skanowanie z niskich pozycji czy nad obiektywem. Bardzo ważna cechą jest mechanizm 90° ustawienia kolumny środkowej. Zmianę ustawienia kolumny można dokonać jednym ruchem bez konieczności wyjmowania kolumny i demontażu głowicy i skanera. Statyw wykonany z wysokiej jakości materiału, jest sztywny, co gwarantuje doskonałą trwałość i zakres możliwości.

Statyw kolumnowy

Statyw kolumnowy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, solidnymi łączeniami i zaciskami oraz dużą stabilnością. Jest niezbędny przy skanowaniu z użyciem skanerów eviXscan 3D. Podstawa statywu wyposażona jest w obrotowe koła, co ułatwia ich transport oraz podtrzymuje ciężką, kolumnę, zapewniając jej lepszą stabilność. Statyw wyposażony jest w poziome ramię z przeciwwagą, którą można dowolnie przesuwać. Ten profesjonalny sprzęt waży kilkanaście kilogramów. Dzięki tak potężnej masie statyw kolumnowy jest w stanie udźwignąć i zapewnić stabilność skanera. Statyw kolumnowy jest idealny zarówno dla rozwiązań mobilnych, jak i do stałej instalacji.

Spray skanujący AESUB

Znikające spraye skanujące tworzą białą, suchą powłokę na błyszczącym lub przeźroczystym przedmiocie, co umożliwia zeskanowanie detalu za pomocą skanera 3D.

Spray AESUB to samoznikający spray skanujący opracowany przez ekspertów w dziedzinie skanowania. Spray odparowuje w ciągu kilku godzin, co oznacza, że nie ma potrzeby czyszczenia po skanowaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych aerozoli, AESUB nie zawiera pigmentów, a tym samym zapobiega zanieczyszczeniu pigmentem wrażliwych obszarów, takich jak laboratoria i zakłady produkcyjne, sprzęt i użytkownicy. Dzięki temu możliwe jest nakładanie AESUB bezpośrednio, na miejscu skanowania, bez kosztownego transportu, aby uniknąć zanieczyszczenia pigmentem we wrażliwych obszarach. Zastosowanie AESUB znacznie zwiększa wydajność i produktywność w ramach procesów digitalizacji.