EN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com

Skaner eviXscan 3D FinePrecision


precyzyjne skanowanie 3D obiektów o małych wymiarach

dokładność skanowania <0.01 mm


Umów prezentację Pobierz broszurę

eviXscan 3D FinePrecision

when small details counts

Precyzyjne skanowanie 3D obiektów o małych rozmiarach

Skaner eviXscan 3D FinePrecision przeznaczony jest do precyzyjnego skanowania obiektów o złożonych geometriach. Dokładność skanowania wynosi mniej niż 0.01 mm. Urządzenie wyposażone jest w dwie kamery o rozdzielczości 12 Mpix, a certyfikat zgodny z normą VID/VDE gwarantuje dokładność skanowania.

eviXscan 3D FinePrecision to doskonałe urządzenie do skanowania elementów mechaniki precyzyjnej, protetyki stomatologicznej czy biżuterii.

Skaner wykorzystuje nowoczesną technologię światła niebieskiego LED, co umożliwia skanowanie w trudnych warunkach otoczenia, a jednocześnie pozwala na zachowanie dużej dokładności pomiaru. Biskie osadzenie kamer względem siebie zapewnia najwyższą dokładność i gęstość punktów pomiarowych. Zakres skanowania wynosi 130x90x45 mm.

eviXscan 3D FinePrecision jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na skanery wysoce precyzyjne do pomiaru drobnych elementów. Skanowanie odbywa się bardzo szczegółowo, kamery potrafią uchwycić obraz ze wszystkimi atrybutami skanowanego przedmiotu, takimi jak ostre krawędzie czy grawery.

 

Potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z naszym specjalistą.