Oprogramowanie wspierające skanowanie


współpracujące ze skanerami eviXscan 3D

eviXscan 3D Suite 2.8

To oprogramowanie dostarczające użytkownikowi rozbudowane i jednocześnie przyjazne narzędzia do skanowania i obróbki siatek trójkątów. Z eviXscan 3D Suite 2.8 proces skanowania jest łatwiejszy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki przejrzystej obsłudze użytkownik z łatwością przejdzie przez wszystkie etapy skanowania 3D, począwszy od podstawowej konfiguracji po ostateczną obróbkę siatki trójkątów, co w znacznym stopniu poprawia produktywność pracy ze skanerami serii eviXscan 3D.

Geomagic Design X

To zaawansowane oprogramowanie do inżynierii odwrotnej. Łączy w sobie modelowanie 3D jak w oprogramowaniu CAD z procesem przetwarzania danych uzyskanych w wyniku skanowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą tworzyć w pełni parametryczne i edytowalne modele w formacie zgodnym z posiadanym oprogramowaniem CAD na podstawie danych uzyskanych ze skanera eviXscan 3D.

Geomagic Control X

Wszechstronne i precyzyjne rozwiązanie w dziedzinie metrologii i kontroli jakości. Połączenie zalet pomiaru dotykowego i bezdotykowego z technologią oprogramowania CAD, umożliwia szybkie i dokładne sprawdzenie elementów. Dzięki technologii inteligentnego wykrywania cech modelu umożliwia zdefiniowanie orientacji modelu, wymiarów, tolerancji, a efektem końcowym jest szczegółowy raport wraz z kolorowymi mapami odchyłek.

PolyWorks Inspector

Uniwersalna platforma pomiarowa współpracująca z całą gamą urządzeń pomiarowych, takich jak: ramiona pomiarowe oraz ręczne urządzenia pomiarowe, urządzenia wykorzystujące fotogrametrię, trakery laserowe oraz ręczne CMM. Wszystkie wtyczki do obsługi urządzeń pomiarowych dostępne są bez dodatkowych opłat