eviXscan 3D, marka należąca do firmy Evatronix SA

Marka eviXscan 3D to wysokiej jakości skanery 3D, pracujące w technologii światła strukturalnego, zaprojektowane i produkowane przez firmę Evatronix. W ofercie znajdują się zróżnicowane modele skanerów opracowanych dla wymagających wysokiej precyzji aplikacji w obszarach inżynierii odwrotnej, bezstykowej kontroli jakości oraz szybkiego prototypowania. Poprzez rozbudowaną sieć resellerów skanery eviXscan 3D są obecnie dostępne na niemal wszystkich rynkach europejskich, w Ameryce Północnej, na terytorium Ameryki Łacińskiej w Azji i w Afryce.

Rozwój naszej oferty

Morbi in sem quis dui placerat ornare. Pellentesque odio nisi, euismod in, pharetra a, ultricies in, diam.

Aktualne pola działania firmy Evatronix SA


Poznaj nasz zespół!

  • Skaner 3D eviXscan 3D Heavy Duty Quadro

Nagrody


Jesteśmy laureatem wielu, prestiżowych nagród branżowych i nie tylko. Z dumą prezentujemy otrzymane przez nas na przestrzeni lat nagrody i wyróżnienia

Projekty krajowe

Evixscan 3D, Sp. z o.o. realizuje projekt B+R pn. Precyzyjne skanery 3D światła strukturalnego. Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 1 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 80 % tej kwoty, to jest 800 tys. zł. Wsparcie na realizację projektu zostało pozyskane w ramach projektu grantowego pt. „Akcelerator Technologiczny Gliwice – wsparcie projektów B+R w fazie proof of principle i proof of concept w celu ich komercjalizacji i zwiększenia podaży projektów B+R atrakcyjnych dla inwestorów”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa).