EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

eviXscan 3D na targach ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu 31.05 – 3.06.2022

eviXscan 3D na targach ITM Poznan

eviXscan 3D na targach ITM Poznan

Zapraszamy na targi ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu 31.05 – 3.06.2022

 

Poznań 31 maja – 3 czerwca, 2022

 

W dniach 31 maja – 3 czerwca zapraszamy do Poznania na targi ITM INDUSTRY EUROPE.

EviXscan 3D będzie obecny na wspólnym stoisku z firmami zrzeszonymi w klastrze Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, który działa przy KSSE. Podczas imprezy będzie można przetestować działanie naszych najnowszych skanerów 3D a także zobaczyć na żywo automatyczny system skanująco-pomiarowy eviXmatic 2.0.

 

Zapraszamy na stoisko nr 24 w pawilonie nr 3.

 

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Najbliższa edycja odbędzie się 31.05-3.06.2022.

Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej. ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Blisko 50% wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy – to tylko niektóre z krajów reprezentowanych na poznańskich targach.

Na targach ITM INDUSTRY EUROPE liczą się innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży a także maszyny stanowiące przykład implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu.

Więcej: