EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Skanery eviXscan 3D na na targach IMTEX 2023

IMTEX 2023

IMTEX 2023

 

skanery eviXscan 3D na targach IMTEX w Indiach, 19-25 stycznia 2023

 

 

Bengaluru (Indie) 19-25 stycznia, 2023

 

W dniach 19-25 stycznia 2023 r. będziemy wspierać naszego indyjskiego resellera Accurate na targach IMTEX 2023 w Bangalore w Indiach. Będzie to okazja, aby przedstawić skanery 3D marki eviXscan 3D na bardzo konkurencyjnym indyjskim rynku.

Podczas wystawy zaprezentujemy model eviXscan 3D Fine Precision oraz nasze najbardziej uniwersalne urządzenie – skaner eviXscan 3D Optima+M. Nasze rozwiązania z pewnością zainteresują firmy działające w obszarze inżynierii odwrotnej, a także producentów poszukujących usprawnień w zakresie automatyzacji procesu kontroli jakości.

 

Indian Machine Tool Manufacturers’ Association (IMTMA) zorganizuje swoje flagowe targi IMTEX 2023 w Bangalore International Exhibition Centre (BIEC) w dniach 19-25 stycznia 2023 r. w Bengaluru. W ciągu tych siedmiu dni odbędą się również równoległe targi Tooltech 2023 i Digital Manufacturing. Tooltech to premierowe wydarzenie równolegle prezentujące akcesoria do obrabiarek, narzędzia skrawające metrologiczne i CAD/CAM, systemy narzędziowe i aktualne trendy w branży narzędziowej. Czujniki, roboty, oprogramowanie, coboty – wszystkie połączone bezproblemowo będą prezentowane na wszystkich alejach w Digital Manufacturing. Firmy mogą zaopatrzyć się tu w technologie, które wykraczają poza Industry 4.0.

IMTEX, inicjatywa IMTMA, jest flagowym wydarzeniem dla indyjskiego przemysłu obróbki metali. Jest to południowoazjatycka wystawa prezentująca najnowsze trendy i udoskonalenia technologiczne z Indii i innych globalnych graczy. To ogromne wydarzenie przyciąga gości z szerokiego spektrum przemysłu wytwórczego i pomocniczego, w tym kluczowych decydentów i polityków, jak również liderów przemysłu, którzy chętnie poszukują najnowszych technologii i rozwiązań produkcyjnych.

Zobacz więcej: