EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Podsumowanie udziału w majowych targach branżowych Control Stuttgart oraz Rapid + TCT Chicago 

 

Podsumowanie udziału w majowych targach branżowych

Control Stuttgart oraz Rapid + TCT Chicago 

 

W tym roku maj obfitował w wiele wydarzeń, w których braliśmy czynny udział. Wracamy więc do Was z zaległymi nowinkami ze świata skanerów. 

2 maja rozpoczęły się targi RAPID + TCT w Chicago, gdzie wraz ze wsparciem naszego lokalnego resellera Laser Abilities przedstawiliśmy ofertę naszych skanerów. Targi TCT to coroczne wydarzenie związane z najnowszymi technologiami 3D. Na targach zaprezentowaliśmy nasze dwa skanery: Fine Precision oraz Optima +M. W wydarzeniu uczestniczyło aż 400 wystawców z 34 krajów. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja zgromadzi jeszcze więcej zainteresowanych, którzy chętnie odwiedzą stoisko EviXscan3D. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w Chicago i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów RAPID + TCT, tym razem w Kalifornii!  

Dowiedz się więcej o targach Rapid + TCT 

Targi Rapid + TCT Chicago 2023

Kilka dni później, 9-12 maja 2023 można było nas znaleźć na targach Control w Stuttgarcie międzynarodowych targach skupiających wszystkich związanych z technologiami, procesami, produktami i rozwiązaniami systemowymi dla zapewnienia jakości w przemyśle. Jednym z głównych zastosowań naszych skanerów 3D jest zapewnienie bezdotykowej, automatycznej i bardzo sprawnej kontroli jakości, dlatego z radością co roku gościmy na tych prestiżowych targach.  Na naszym stoisku można było zobaczyć aż 3 skanery: Fine Precision, Wide Range 65 oraz Quadro + wraz z automatycznym systemem Skanująco-Pomiarowym eviXmatic 2.0. Podczas tej edycji wystawiło się prawie 600 wystawców z 32 krajów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w kolejnej 36. Edycji Control 2024 – 23-26.04 w przyszłym roku. Do zobaczenia! 

Dowiedz się więcej o targach Control

Targi Control 2023 Stuttgart