EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Rozwiązania eviXscan 3D na targach Formnext 2021

Rozwiązania eviXscan 3D na targach Formnext 2021

 

Nasza firma będzie jednym z wystawców na międzynarodowych targach Formnext 2021. W wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 16-19 listopada 2021 r. we Frankfurcie nad Menemudział wezmą wiodące firmy z branży technologii przyrostowych. Nasza firma zaprezentuje swoje najnowsze produkty i rozwiązania eviXscan 3D wspierające automatyczne procesy kontroli jakości. 

 

Targi Formnext to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń z dziedziny produkcji addytywnej i powiązanych procesów technologicznych. Wydarzenie jest okazją do spotkania dostawców i użytkowników przemysłowego druku 3D z całego świata.

 

Wśród liderów branży technologii przyrostowych gościć będzie także nasza firma. Zaprezentujemy najnowsze produkty i rozwiązania w dziedzinie kontroli jakości. Na odwiedzających będą czekać nasi specjaliści, którzy zademonstrują wysokiej jakości skanery eviXscan 3D zróżnicowane pod względem zakresu skanowania i oferowanych dokładności. Zainteresowanym przedstawiona zostanie także symulacja automatycznej kontroli jakości 3D na linii produkcyjnej – autonomiczne stanowisko skanujące eviXmatic 2.0 wraz ze skanerem eviXscan 3D we współpracy z kobotem Universal Robots zintegrowanym z Elektrycznym Generatorem Próżni Respiro firmy Drim Robotics.

 

Szczegóły oferty będzie można poznać, odwiedzając nasze stoisko zlokalizowane w hali 12.1 (stanowisko o numerze F62).

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w targach Formnext 2021 zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej organizatorów [tutaj].

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w targach Formnext, skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy marketing@evatronix.com, a my wyślemy Ci darmową wejściówkę (uwaga, liczba miejsc ograniczona)!

 

Dołącz do nas w mediach społecznościowych: