Evatronix rozszerza dystrybucję skanerów eviXscan 3D
w Ameryce Łacińskiej

 

Bielsko-Biała, 30 lipca 2020 – W III kwartale 2020 roku Evatronix SA, producent skanerów eviXscan 3D, podpisał umowę o świadczenie dystrybucji skanerów 3D z firmą GENUS-AMÉRICA z Meksyku. Umowa podpisana pomiędzy Evatronix, a GENUS-AMÉRICA obejmuje obszar Ameryki Łacińskiej, tzw. terytorium LATAM. 

– Od 15 lat zajmujemy się inżynierią odwrotną – mówi Raul Moreno, prezes firmy GENUS. – Przez ten czas zauważyliśmy, w którym kierunku rozwija się branża 3D w Meksyku i pozostałych krajach Ameryki Łacińskiej. W przypadku dużych firm, których siedziby główne znajdują się poza Meksykiem, bezpośrednia sprzedaż skanerów wyłącznie do meksykańskich oddziałów jest bardzo trudna, gdyż decyzje podejmowane są w zagranicznych centralach. Dotarcie do średnich firm wiąże się ze starciem z dużą liczbą konkurentów, i GENUS, dzięki konkurencyjnym produktom eviXscan 3D, będzie w stanie sprostać takim wyzwaniom. Z kolei bardzo dobry stosunek jakości do ceny skanerów eviXscan 3D umożliwi również dotarcie do segmentu małych firm.

W ramach umowy, firma GENUS-AMÉRICA będzie dystrybuować pełne portfolio skanerów eviXscan 3D w tym: linię Heavy Duty (Quadro, Optima & Basic), jak również automatyczny system skanująco-pomiarowy eviXmatic, skanery WideRange oraz Fine Precision, oprogramowanie do przetwarzania danych zbieranych w procesie skanowania.

Nowy dystrybutor będzie również oferować, w ścisłej współpracy z Evatronixem, rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, jak np. skanery 3D zintegrowane z robotami lub z automatycznymi liniami produkcyjnymi.

Zapytaliśmy również naszego nowego Partnera o to, co warto w Meksyku zobaczyć:

– W Meksyku jest mnóstwo ciekawych atrakcji. Jeśli chcesz zobaczyć kulturę Majów i wzniesione przez nich piramidy, możesz wybrać się do Peninsula de Yucatan w południowym Meksyku. W tym samym rejonie wypoczniesz na pięknych plażach, jak np. Cancun – mówi Raul Moreno. – W centralnym Meksyku warto zapoznać się z kulturą Azteków, do czego zachęcają liczne muzea. Z kolei północny Meksyk, to krajobraz głównie pustynny. Tam warto odwiedzić miasto Monterrey. A fanów zespołów mariachi zapraszam do Guadalajara.

Kontakt dla mediów

POBIERZ NOTATKĘ PRASOWĄ: