EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Control – Międzynarodowe Targi Zapewnienia Jakości, Stuttgart (DE) 3-6 maja, 2022

Control Stuttgart 2022

Control Stuttgart 2022

Control – Międzynarodowe Targi Zapewnienia Jakości

 

Stuttgart (Niemcy) 3-6 maja, 2022

 

Odliczamy dni do targów Control w Stuttgarcie!!!

Zapraszamy na stoisko nr 3208 w hali nr 3, gdzie już za kilka dni nasi specjaliści zaprezentują premiery najnowszych skanerów eviXscan 3D. Nie zabraknie również naszych najlepiej sprzedających się rozwiązań wspierających metrologię 3D, obrazowanie i zautomatyzowane procesy kontroli jakości, takich jak skanery eviXscan 3D Fine Precision  oraz Optima+M.

Pobierz bezpłatną wejściówkę klikając w link:

https://www.schall-registrierung.de/login.php?code=13FVJ-GP4EF

 

Targi Control to ceniona na całym świecie, wiodąca platforma technologiczna, komunikacyjna i biznesowa, obejmująca wszystkie aspekty kontroli jakości w produkcji przemysłowej. Targi skupiają międzynarodowych liderów i innowatorów technologii, produktów, podsystemów oraz kompletnych rozwiązań w zakresie sprzętu i oprogramowania związanych z zapewnieniem i kontrolą jakości.

Targi Control prezentują całe spektrum produktów, systemów i kompletnych rozwiązań dla efektywnego i skutecznego zapewnienia jakości.

Odwiedzający mogą tu odkryć najnowsze produkty i trendy oraz zyskać możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Uczestnicy ze wszystkich sektorów przemysłu znajdują w czasie Control wszystko, czego potrzebują do produkcji przemysłowej – od techniki pomiarowej, przemysłowych rozwiązań przetwarzania obrazu i systemów testowych, czujników aż po wspomagane przez roboty zdigitalizowane rozwiązania QA.

See more: