d
c

english | deutsch | magyar | skanery3d@evatronix.com | +48 694 453 934 | pomoc techniczna | strefa partnera

Skanowanie 3D

Świadczymy kompleksowe usługi skanowania 3D oraz modelowania 3D z zachowaniem najwyższych standardów dokładności pomiarów (dokładność do 0.01 mm, certyfikowana zgodnie z normą VDI/VDE). Działamy na terenie całego kraju skanując w lokalizacjach klientów (nasze skanery 3D to mobilne urządzenia) bądź realizując usługi zdalnie, w naszym laboratorium pomiarowym. Naszą ofertę adresujemy do firm i instytucji działających w różnych sektorach rynku. Współpracujemy również z freelancerami i osobami prowadzącymi indywidualną działalność. Skala w której działasz nie ma znaczenia. Szukasz wysokiej jakości i konkurencyjnej oferty – skontaktuj się z nami.

Profesjonalne skanowanie 3D dla przemysłu

• skanujemy produkty różnych wielkości, kształtów, wykonanych z rożnych materiałów w tym także błyszczących i przezroczystych jak szkło.
• tworzenie dokumentacji 3D
• przygotowanie do kontroli jakości
• przygotowanie procesu szybkiego prototypowania

W ramach usług oferujemy skanowanie obiektów o różnych wielkościach, kształtach oraz wykonanych z różnych materiałów. Specjalizujemy się w wymiarowaniu elementów wykonanych z materiałów niemożliwych do mierzenia konwencjonalnymi metodami.

Specjalizujemy się w wymiarowaniu elementów wykonanych z materiałów niemożliwych do mierzenia konwencjonalnymi metodami.

Usługę skanowania 3D wykonujemy w siedzibie naszej firmy lub w określonej przez Państwa lokalizacji. Detale przeznaczone do skanowania należy przesłać kurierem do działu pomiarowego eviXscan 3D. Po wykonaniu usługi detale zostaną Państwu zwrócone. W przypadku usługi skanowanie 3D w określonej przez Państwa lokalizacji prosimy o wcześniejszy kontakt z działem pomiarowym eviXscan 3D w celu ustalenia szczegółów.

Ze względu na stosowanie profesjonalnych skanerów 3D do zastosowań przemysłowych własnej produkcji usługi skanowanie 3D mogą zostać przeprowadzone niemal w każdych warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące usług skanowania i skanerów 3D prosimy o kontakt.

Skanowanie 3D

yes, we SCAN! Skanujemy niemal wszystko, praktycznie w każdych warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych!

Skanowanie 3D

W portfolio naszych klientów znajdują się zarówno wiodący producenci operujący w branży samochodowej, kolejowej, odlewniczej, lotniczej, firmy świadczące usługi projektowe jak i muzea oraz instytuty badawcze. Z naszych usług korzystają zakłady remontowe, narzędziownie, producenci form wtryskowych, biżuterii czy artyści (tworzymy modele 3D rzeźb, posągów, figur).

Budujemy trwałe relacje partnerskie z naszymi klientami. Dostarczamy efektywne rozwiązania optymalizujące procesy w obszarach utrzymania produkcji, kontroli jakości, szybkiego prototypowania, inżynierii odwrotnej i projektowania. Minimalizujemy koszty, skracamy czas wytwarzania części zamiennych i uruchamiania seryjnej produkcji nowych produktów, dbamy o oszczędność materiałów.

Usługi skanowania 3D wykonujemy na certyfikowanych urządzeniach własnej produkcji. Jesteśmy gotowi na pracę w wymagających warunkach wewnętrznych i zewnętrznych (zmienne oświetlenie, światło dzienne, wilgoć, zapylenie etc.).

 

Skanowanie 3D do modelu CAD (SCAN to CAD services)

Jeśli poszukują Państwo rzetelnej i doświadczonej firmy świadczącej usługi profesjonalnego skanowania 3D to zapraszamy do kontaktu już teraz.

Zapytaj o darmową wycenę

W celu otrzymania szybkiej i darmowej wyceny prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza. Prosimy o wskazanie oczekiwanego czasu realizacji usługi, wymaganej dokładności skanowania 3D, formatu i przeznaczenia skanów. Prosimy również o załączenie zdjęć detalu i informacji o wymiarach.

Możesz załączyć plik (obsługiwane formaty: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png)
×

+48 33 499 59 41
+48 694 453 934
skanowanie3d@evatronix.com

Zainteresowany? Masz pytania? Napisz do nas już teraz, a my oddzwonimy.

Turbina turbosprężarki - siatka trójkątów
Turbina turbosprężarki - model CAD

Turbina turbo sprężarki została zeskanowana przez naszych inżynierów. Na podstawie otrzymanych danych w procesie skanowania 3D utworzony został model STL. Następnie na podstawie modela STL w procesie inżynierii odwrotnej utworzony został model parametryczny CAD. Dzięki czemu zamawiający ma możliwość produkcji zamienników w dowolnej technologii.

• skomplikowany kształt
• swobodne powierzchnie
• wyrób trudny do zmierzenia konwencjonalnymi metodami

Element formy wtryskowej - siatka trójkątów
Element formy wtryskowej - model CAD

Element formy wtryskowej stosowany w branży motoryzacyjnej. Nasz klient firma Cooper Standard zlecił naszym inżynierom wykonanie modelu CAD stosowanej formy wtryskowej. W procesie skanowania 3D utworzony został model STL. Na jego podstawie inżynierowie działu usług 3D wykonali model parametryczny CAD. Zamawiający wykonuje zamienniki części w technologii obróbki CNC.

• skomplikowany kształt
• swobodne powierzchnie części czołowej
• element trudny do mierzenia konwencjonalnymi metodami

butelka PET - siatka trójkątów
butelka PET - model CAD

Dla naszego klienta, lidera w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, wykonaliśmy usługę inżynierii odwrotnej. W procesie skanowania 3D dostarczonej butelki PET inżynierowie naszej firmy wykonali model CAD. Na jego podstawie nasz klient mógł wykonać formy wtryskowe do produkcji seryjnej.

• skomplikowany kształt
• swobodne powierzchnie
• element trudny do mierzenia konwencjonalnymi metodami ze względu na jego elastyczność

uszczelka karoserii - siatka trójkątów
uszczelka karoserii - model CAD

Dla naszego klienta, lidera w produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych wykonaliśmy usługę skanowania 3D dostarczonej uszczelki gumowej. Na podstawie danych uzyskanych w wyniku procesu skanowania 3D inżynierowie naszej firmy wykonali model CAD, który posłużył naszemu klientowi do wykonania formy wtryskowej.

• skomplikowany kształt
• swobodne powierzchnie
• element trudny do mierzenia konwencjonalnymi metodami ze względu na jego dużą elastyczność

uchwyt łopaty - siatka trójkątów
uchwyt łopaty - model CAD

Firma produkująca ogrodowe narzędzia ręczne zwróciła się do naszej firmy z prośbą o wykonanie usługi skanowania 3D uchwytu łopaty. Inżynierowie naszej firmy wykonali skanowanie 3D dostarczonego uchwytu wzorcowego. Następnie uzyskany model STL został przekształcony w parametryczny model CAD.

• skomplikowany kształt
• swobodne powierzchnie części czołowej
• element trudny do mierzenia konwencjonalnymi metodami

obudowa skrzyni biegów - siatka trójkątów
obudowa skrzyni biegów - model CAD

Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej wykonaliśmy usługę skanowania 3D obudowy skrzyni biegów. Rezultatem procesu skanowania 3D jest model STL wystarczający do odtworzenia elementu jedynie w procesie druku 3D. Nasi inżynierowie na podstawie modela STL przeprowadzili proces modelowania 3D, którego efektem jest powstanie parametrycznego modela CAD.

• skomplikowany kształt
• swobodne powierzchnie części czołowej
• element trudny do mierzenia konwencjonalnymi metodami