Zapraszamy na webinarium:


" Zrobotyzowane systemy inspekcyjno- pomiarowe "


czwartek, 10 grudnia 2020, godzina 11.00
Podczas spotkania dowiesz się jakie są możliwości zrobotyzowanych procesów inspekcyjno-pomiarowych, na konkretnych przykładach:

Aplikacja pomiarowa detali tłoczonych w integracji skanera eviXscan 3D Wide Range z robotem kolaboracyjnym Universal Robots 10.

Symulacja linii produkcyjnej we współpracy robota Universal Robots z automatycznym systemem skanującym eviXmatic.

Aplikacja pomiarowa detali wtryskiwanych na automatycznym stanowisku pomiarowym skanera eviXscan 3D Fine Precision na robocie Universal Robotics 5.

Poznaj prowadzącego: Tomasz Sernicki

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na kierunku Inżynieria i Zarządzanie Przemysłem. Od momentu ukończenia studiów z powodzeniem wdraża wiedzę teoretyczną w praktyczne działania związane ze wspomaganiem rozwoju skanerów eviXscan 3D.

W swojej długoletniej karierze zawodowej angażował się również w działania związane z koordynacją pracy zespołu inżynierów zajmujących się wsparciem sprzedaży sprzętu, oprogramowania i usług 3D. Jako specjalista d.s. Skanerów 3D przyczynił się do wdrożenia ponad 50 systemów skanowania 3D opartych na technologii światła strukturalnego eviXscan3d wraz z oprogramowaniem do inżynierii odwrotnej i kontroli jakości.

Od ponad 2 lat zajmuje się również uruchamianiem i wprowadzaniem na rynek systemów specjalnych służących do kontroli jakości 3D.

Bezpłatne konsultacje

Po spotkaniu możesz umówić się na bezpłatne konsultacje z naszym prowadzącym i dowiedzieć się, jak możemy razem usprawnić procesy produkcyjne w Twojej firmie.