EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Zobacz: eviXscan 3D na targach w USA i Francji 

Zobacz: eviXscan 3D na targach w USA i Francji 

 

Za nami wyjątkowo intensywny czas związany z targami branżowymi. We wrześniu odbyło się wiele interesujących wydarzeń, m.in. Rapid + TCT, FabTech i Global Industrie. To właśnie tam można było zobaczyć najnowsze produkty oraz innowacyjne rozwiązania eviXscan 3D przeznaczone dla automatycznej kontroli jakości.

 

W dniach 6-9 września w Lyonie odbyło się najważniejsze międzynarodowe spotkanie branżowe we Francji – Global Industrie 2021. Możliwości naszych produktów i rozwiązań można było poznać na stoisku partnerów z MCE Metrology, których swoją obecnością i wiedzą wspierali specjaliści z naszej firmy.

 

Zaledwie tydzień później, w Chicago, rozpoczynały się targi Rapid + TCT 3D Printing & Additive Manufacturing 2021. Spotkanie branżowe, które w tym roku odbyło się po raz 30., to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu na świecie, gdzie w jednym miejscu można spotkać liderów branży addytywnej i technologii 3D. Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa naszą firmę reprezentowali partnerzy z Laser Abilities.

 

 

Równolegle do targów Rapid + TCT, w Chicago odbywały się także inne targi – FabTech, czyli największe w Ameryce Północnej wydarzenie związane z formowaniem, wytwarzaniem, spawaniem i wykańczaniem metali. To właśnie tam można było spotkać naszych partnerów z firmy Wyvern Industrial Technology, którzy na swoim stoisku prezentowali m.in. produkty eviXscan 3D.

 

Dziękujemy wszystkim gościom amerykańskich i francuskich targów za obecność i rozmowy, oraz naszym partnerom z MCE Metrology, Laser Abilities oraz Wyvern Industrial Technology za współpracę.

 

Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszej firmy w mediach społecznościowych: