EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Zapraszamy na wydarzenie „Automatyzacja kontroli jakości i zastosowania IOT w przemyśle 4.0”

Zapraszamy na wydarzenie „Automatyzacja kontroli jakości i zastosowania IOT w przemyśle 4.0”

 

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie „Automatyzacja kontroli jakości i zastosowania IOT w przemyśle 4.0”. Spotkanie odbędzie się w środę 14 października w Silesia startup w Czechowicach-Dziedzicach – w budynku CH Stara Kablownia.

 

Gospodarzami wydarzenie będą Evatronix, właściciel marki eviXscan 3D, Drim Robotics, Elmark/Universal Robots, InnerWeb, Balluff oraz Silesia Automotive & Advanced Manufacturing. Spotkanie odbędzie się 14 października (środa) w Silesia Start Up, który znajduje się w budynku CH Stara Kablownia przy ulicy Legionów 83a. Podczas wydarzenia, którego początek zaplanowano na godzinę 10.00, każda z firm zaprezentuje swoje rozwiązania – zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i praktycznym.

 

 

 

Firma Evatronix, właściciel marki eviXscan 3D, zademonstruje praktyczne rozwiązania kontrolno-pomiarowe. Będą to między innymi: integracja skanera eviXscan 3D Wide Range z robotem kolaborującym Universal Robots 10 w aplikacji pomiarowej detali odlewnych, współpraca robota Universal Robots z automatycznym systemem skanującym eviXmatic w symulacji pracy na linii produkcyjnej oraz automatyczne stanowisko pomiarowe – skaner eviXscan 3D Fine Precision na robocie Universal Robotics 5 w aplikacji pomiarowej dla detali wtryskiwanych.

Firmy Elmark/Universal Robots zademonstrują portfolio rozwiązań UR oraz prezentację zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu kontroli jakości. Z kolei InnerWeb zaprezentuje system InnerWeb z użyciem IOT i aplikacji mobilnych (e-pozwolenia na pracę, geolokalizacja, analityka ruchu, technologia LIDAR). Firma Balluff zademonstruje elektroniczny paszport narzędzia typu tłocznik/forma wtryskowa i rozwiązania wizyjne 2D pod klucz, natomiast Silesia Automotive & Advanced Manufacturing zaprezentuje opracowanie kierunku rozwoju transformacji cyfrowej w firmie.

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu „Automatyzacja kontroli jakości i zastosowania IOT w przemyśle 4.0” i do dokonania rejestracji na stronie internetowej wydarzenia (liczba miejsc ograniczona).