EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Zapraszamy na szybką randkę z Przemysłem 4.0!

Zapraszamy na szybką randkę z Przemysłem 4.0!

 

Automatyzacja procesu skanowania 3D, robotyzacja i jej cyfrowy bliźniak, geolokalizacja oraz technologie druku 3D, obróbki CNC i cyberbezpieczeństwa – to właśnie te zagadnienia będą tematyką wydarzenia „IOT 2021 – Automatyzacja produkcji – Szybka randka z Przemysłem 4.0”. Spotkanie odbędzie się 14 października 2021 roku
o godzinie 10.00 w przestrzeni coworkingowej Silesia StartUp w Czechowicach-Dziedzicach, w budynku Centrum Handlowego Stara Kablownia. Oprócz naszej firmy, rozwiązania dla Przemysłu 4.0 zademonstrują także DrimRobotics / Rolling Robots, InnerWeb, Elmark / Universal Robots, CadExpert, SoniqAnalytics, CamTechnology
oraz ASCOMP S.A. Co najważniejsze, spotkanie będzie miało charakter warsztatowy minimum teorii, maksimum praktyki. Dasz się zaprosić?

 

„IOT 2021 – Automatyzacja produkcji – Szybka randka z Przemysłem 4.0” to kolejna edycja spotkań branżowych organizowanych w Silesii StartUp. W 2020 roku wydarzenie odbyło się pod nazwą „Automatyzacja kontroli jakości i zastosowania IOT w przemyśle 4.0”. Skrót najciekawszych momentów z poprzedniego spotkania można zobaczyć w relacji filmowej (tutaj).

 

Tegoroczne wydarzenie „IOT 2021” będzie nawiązywać do formuły tytułowych szybkich randek. Nasi goście, podzieleni na kilka grup, będą rotacyjnie odwiedzać stanowiska demonstracyjne firm współgospodarzy. Tam czekać będą na nich specjaliści, którzy zaprezentują rozwiązania i technologie dla Przemysłu 4.0 oraz zademonstrują możliwości eksponowanego sprzętu. Po zakończeniu rund warsztatowych nasi goście będą mogli wrócić do stoisk, które zainteresują ich najbardziej, w celu pogłębienia wiedzy z danej dziedziny.

 

 

 

 

Co zaprezentują organizatorzy wydarzenia? Poniżej prezentujemy agendę spotkania:

  1. DrimRobotics / Rolling Robots: Automatyzacja produkcji na przykładach implementacji robotów współpracujących w branży automotive z wykorzystaniem cyfrowego bliźniaka.
  2. Evatronix: Automatyzacja procesu skanowania 3D.
  3. InnerWeb: Demonstracja Systemu Monitoringu Efektywności Zasobów i Bezpieczeństwa, technologii LIDAR i Aktywnych Kart.
  4. Elmark / Universal Robots: Coboty – fakty i mity. W jaki sposób rewolucjonizują rynek i w jakich obszarach znajdują zastosowanie.
  5. CadXpert: Druk 3D w fabryce 4.0 – redukcja czasu i kosztów. Zastosowanie druku 3D w robotyce oraz w przemyśle produkcyjnym. 
  6. SoniqAnalytics: Proces transformacji cyfrowej a wdrażanie systemów zarządzania produkcją.
  7. CamTechnology: Automatyzacja w procesie programowania obrabiarek numerycznych. Realne oszczędność w Smart Factory.
  8. ASCOMP S.A.: Wirtualny Oficer Bezpieczeństwa – jak zapewnić bezpieczeństwo procesów produkcyjnych w trakcie transformacji do Przemysłu 4.0.

 

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu „IOT 2021 – Automatyzacja produkcji – Szybka randka z Przemysłem 4.0”
i do dokonania rejestracji na stronie internetowej wydarzenia iot2021.pl (liczba miejsc ograniczona!).

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszej firmy w mediach społecznościowych: