english | skanery3d@evatronix.com | +48 33 499 59 00 | pomoc techniczna | strefa partnera

Skanowanie do druku 3D (STL)

Świadczymy kompleksowe usługi skanowania 3D dla potrzeb druku 3D z zachowaniem najwyższych standardów dokładności pomiarów (dokładność do 0.013 mm, certyfikowana zgodnie z normą VDI/VDE).

Profesjonalne skanowanie 3D dla potrzeb druku 3D

  • skanujemy produkty różnych wielkości, kształtów, wykonanych z rożnych materiałów w tym także błyszczących i przezroczystych jak szkło
  • tworzymy dokumentację wymaganą w technologii druku 3D (pliki w formacie STL)
  • ponadto możemy przygotować również dokumentację CAD
Skanowanie do druku 3D (STL)

W ramach usług oferujemy również usługę druku 3D w technologii przyrostowej, spiekania proszków ceramicznych i stalowych.

Usługę skanowania 3D wykonujemy w siedzibie naszej firmy lub w określonej przez Państwa lokalizacji. Elementy przeznaczone do skanowania wystarczy wysłać do działu pomiarowego eviXscan 3D. Po wykonaniu usługi skanowania dostarczone elementy wraz z dokumentacją 3D zostaną Państwu zwrócone. W przypadku usługi skanowanie 3D w określonej przez Państwa lokalizacji prosimy o wcześniejszy kontakt z działem pomiarowym eviXscan 3D w celu ustalenia szczegółów.

Ze względu na stosowanie profesjonalnych skanerów 3D do zastosowań przemysłowych własnej produkcji usługi skanowanie 3D mogą zostać przeprowadzone niemal w każdych warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące usług skanowania i druku 3D prosimy o kontakt.

Usługi skanowanie dla potrzeb druku 3D (STL)

Jeśli poszukują Państwo rzetelnej i doświadczonej firmy świadczącej usługi profesjonalnego skanowania i druku 3D to zapraszamy do kontaktu już teraz.

Zapytaj o darmową wycenę

W celu otrzymania szybkiej i darmowej wyceny prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza. Prosimy o wskazanie oczekiwanego czasu realizacji usługi, wymaganej dokładności skanowania 3D, formatu i przeznaczenia skanów. Prosimy również o załączenie zdjęć detalu i informacji o wymiarach.

[recaptcha]

Możesz załączyć plik (obsługiwane formaty: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png)
×

+48 33 499 59 41
+48 694 453 934
skanowanie3d@evatronix.com