EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Skanery eviXscan 3D na Fabtech 2022

skanery eviXscan 3D na Fabtech

skanery eviXscan 3D na Fabtech

Skanery eviXscan 3D na targach Fabtech 2022

 

Atlanta (USA) 8-10 listopada, 2022

Już za blisko dwa tygodnie na targach Fabtech w Atlancie (USA) zaprezentujemy ofertę skanerów eviXscan 3D. Jeśli chcesz zoptymalizować koszty produkcji, poprawić kontrolę jakości lub działasz w branży metrologicznej, zapraszamy do odwiedzenia stoiska # BC16205.

Nasi specjaliści poprowadzą demonstracje naszych bestsellerowych produktów wspierających metrologię 3D, obrazowanie i zautomatyzowane procesy kontroli jakości, takich jak skanery eviXscan 3D FinePrecision i Optima +M.

 

Zaprezentujemy również nowy skaner 3D Wide Range 65

 

Jako oficjalny partner firmy Universal Robots zaprezentujemy skanery 3D współpracujące z robotem. Skaner eviXscan 3D zintegrowany z ramieniem robota pozwala na automatyczne skanowanie eliminując do maksimum zaangażowanie operatora w cały proces kontroli jakości.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stoisko # BC16205.

 

Fabtech to najważniejsze w Ameryce Północnej Targi Obróbki Metali, Fabrykacji, Spawania i Wykańczania, które oferują doskonałe możliwości, przyciągając i angażując wystawców i odwiedzających z całego świata. Publiczność na tych targach to osoby z najwyższego szczebla w branży i sprawdzeni decydenci. W rzeczywistości, wystawa zawsze była krytycznym etapem, w którym profesjonaliści z branży spotykają się i pracują w kierunku poruszania się w branży produkcji metali. Ogólnie rzecz biorąc Fabtech, wiodący pokaz w Ameryce Północnej w Atlancie oferuje sektorowi formowania metali odpowiedni „one-stop shop” – gdzie wystawcy mają szeroką możliwość spotkania światowej klasy dostawców, poznania najnowszych innowacji i rozwoju. Nie trzeba dodawać, że Fabtech Atlanta oferuje nieporównywalne możliwości biznesowe i networkingowe dla wszystkich wystawiających się firm i odwiedzających. Przygotuj się więc do stworzenia zupełnie nowego rurociągu sprzedaży i zwiększenia szansy na spotkanie z inwestorami na targach FABTECH 2022 w Atlancie. Od czasu powstania targów zawsze był to solidny jak skała i wysokiej jakości etap marketingowy, który utrzymuje kaliber, aby przynieść wyjątkową wartość i wyniki dla Twojej firmy. Przygotujmy się na najlepsze i budujmy wynajem stoisk targowych, które mogą tworzyć świadomość marki, pomagać w rozszerzaniu rynku i generowaniu leadów, na parkiecie.

Więcej: