EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Rapid + TCT , Detroit (USA) 17-19 maja, 2022

eviXscan 3D at Rapid + TCT 2022

eviXscan 3D at Rapid + TCT 2022

Rapid +TCT 2022

Detroit (USA) 17-19 maja, 2022

 

USA będzie kolejnym przystankiem dla zespołu eviXscan 3D, aby zaprezentować pełną gamę naszych skanerów 3D. Już za kilka dni będziemy na konferencji RAPID + TCT w Detroit (MI) !!!

 

Nasi specjaliści zaprezentują najnowsze produkty marki eviXscan 3D. Targi będą również okazją do zobaczenia na żywo naszych bestsellerowych rozwiązań wspierających metrologię 3D, obrazowanie i zautomatyzowane procesy kontroli jakości, takich jak skanery eviXscan 3D Fine Precision  oraz Optima+M.

Zapraszamy na stoisko nr 2237 !!! 

 

Pobierz bezpłatną wejściówkę klikając w link:

https://www.xpressreg.net/register/rapd0522/start.asp?sc=16520807

 

Od ponad 30 lat RAPID + TCT definiuje kluczową rolę produkcji addytywnej i umożliwia powstanie przemysłu, który nadal wymyśla, testuje, ulepsza i wytwarza nowe produkty w szybszym i bardziej opłacalnym tempie. Dwaj liderzy branży technologii 3D, SME i Rapid News Publications, połączyli siły w celu zorganizowania corocznej imprezy RAPID + TCT, która odbędzie się w dniach 17-19 maja 2022 r. w Detroit, MI.

Znana na całym świecie jako najważniejsza i największa w Ameryce Północnej impreza poświęcona produkcji addytywnej, RAPID + TCT zapewnia wszystko, co trzeba wiedzieć o najnowszych technologiach 3D, wszystko pod jednym dachem. To właśnie tam będzie można zobaczyć przełomowe zapowiedzi produktów, doświadczyć praktycznych eksponatów, poznać rzeczywiste rozwiązania w zakresie produkcji addytywnej od najbardziej szanowanych ekspertów w branży oraz nawiązać kontakty z tysiącami osób z branży. Na konferencji RAPID + TCT ponad 100 liderów branży wychodzi poza szum informacyjny, aby przedstawić rzeczywiste rozwiązania, które pozwolą usprawnić procesy produkcyjne.

 

Więcej: