EN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com

eviXscan 3D Suite 2.5

proces skanowania jest łatwiejszy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej!


Pobierz broszurę

eviXscan 3D suite 2.5

rozbudowane i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do skanowania 3D i obróbki siatki trójkątów

Kluczowe funkcje eviXscan 3D Suite 2.5:

precyzyjna i szybka globalna rejestracja skanów
scalanie skanów cząstkowych z zachowaniem ich natywnej dokładności
inteligentny proces rozrzedzania skanów ułatwiający dalsze przetwarzanie
narzędzia do szybkiej edycji siatki
algorytmy wygładzania i czyszczenia siatki dla lepszego przygotowania pliku do druku 3D

Szeroki zakres funkcji połączony z łatwością obsługi

eviXscan 3D Suite to wszechstronna platforma dostarczająca najbardziej rozbudowane i przyjazne użytkownikowi narzędzie do skanowania i obróbki siatek trójkątów.

Jasno zdefiniowane procesy, a także graficzne kreatory poprowadzą użytkownika przez wszystkie etapy skanowania, od podstawowej konfiguracji do końcowego przetwarzania siatki trójkątów, jednocześnie umożliwiając znaczny wzrost wydajności pracy. Dzięki skutecznej technologii rejestracji danych HDR ciemne i wielobarwne obiekty można skanować bez wstępnego przygotowania powierzchni.

Oprogramowanie wspiera pracę wszystkich urządzeń pomiarowych i skanujących eviXscan 3D i pozwala przetwarzać skany z innych urządzeń w najpopularniejszych formatach.

Zrewolucjonizuj proces skanowania 3D

eviXscan 3D Suite posiada graficzny interfejs użytkownika stworzony na bazie silnika graficznego Windows Presentation Foundation, który wpływa na jego przejrzystość i gwarantuje jakość znaną użytkownikowi z flagowych aplikacji biurowych.

Wbudowana w GUI przeglądarka narzędzi oferuje przejrzyste, intuicyjne i zorientowane na proces środowisko pracy.

Począwszy od branży automotive, po sztukę, branżę medyczną i archeologię – wszystkie rzeczywiste obiekty można bez trudu uchwycić i przekształcić w dane cyfrowe w łatwy i wygodny sposób przy pomocy intuicyjnych narzędzi.

 

Dopasowanie i scalanie siatek trójkątów

eviXscan 3D Suite umożliwia dopasowanie skanów i importowanych siatek za pomocą metody N-punktów oraz metodą Globalnej Rejestracji.

Oprogramowanie wyświetla informacje o błędzie podczas dopasowania w celu lepszej analizy i oceny skanowanego obiektu. Unikalna metoda scalania opracowana przez naszych inżynierów pozwala łączyć skany w jedną siatkę bez zniekształceń i utraty dokładności geometrycznej.

Wysoki komfort pracy

eviXscan 3D Suite pozwala na szybkie wyszukiwanie projektów, zarządzanie nimi oraz tworzenie nowych.

Okno startowe pokazuje listę dotychczas wykonanych projektów oraz dodatkową wyszukiwarkę.

Filtry podglądu na żywo (wskazują obszary niedoświetlone i prześwietlone oraz kadr obszaru skanowania) dostosowują parametry skanowania w celu uzyskania najlepszych rezultatów pracy.

Interaktywne drzewo wyników pozwala na grupowanie skanów i importowanych plików oraz zmianę wyglądu i koloru każdego obiektu.

Informacje o plikach można prezentować na dwa sposoby: kompaktowy i standardowy.

Pasek stanu informuje o stanie podłączenia skanera, postępie wykonywania algorytmów, czy postępie skanowania 3D.

Skany 3D w jakości, jakiej oczekujesz

Połączenie generatora chmury punktów z narzędziem MultiExposure pozwala na skanowanie ciemnych i wielobarwnych obiektów bez potrzeby wstępnego przygotowania powierzchni.

Algorytm inteligentnego rozrzedzania, zintegrowany bezpośrednio z generatorem chmury punktów, pozwala na redukcję wielkości skanu aż o 80% bez utraty dokładności i szczegółów.

Narzędzie do generowania chmur punktów umożliwia powtórną generację wielu skanów podczas jednej operacji.

Kup teraz eviXscan 3D Suite 2.5 z roczną licencją i korzystaj z nowych, zaawansowanych funkcji.

Licencja na oprogramowanie eviXscan 3D Suite zapewnia dostęp do kolejnych aktualizacji, wydłużony okres wsparcia technicznego, otwiera dostęp do serii webinariów i nie tylko!

W celu zapewnienia komfortu i ciągłego rozwoju licencja oferuje wiele dodatkowych korzyści i gwarantuje dostęp do ostatnich innowacji w chwili ich udostępnienia.

Oczyszczanie i przygotowywanie skanów do dalszej obróbki

eviXscan 3D Suite posiada funkcję automatycznego usuwania śladów po markerach. Narzędzia zaznaczania (koła, prostokąty, lasso, grupy) w połączeniu z dodatkowymi metodami (“zaznacz na wskroś”, “tylko powierzchnia przednia”, “tylko powierzchnia tylna”) ułatwiają proces czyszczenia skanu.

Tryb wyświetlania wielokolorowego oferuje możliwość zmiany kolorów każdego skanu. Teraz możesz w prosty sposób organizować skany i grupować je według kolorów.

Sprowadzanie skanów do wspólnego układu współrzędnych

W połączeniu z eviXscan 3D Suite, ToolKit Box umożliwia skanowanie obiektów o dużych rozmiarach i łączenie zestawów skanów wykonanych dla tego samego obiektu z różnych widoków. Zwiększa również użyteczność skanowania za pomocą stołu obrotowego, zapewniając automatyczne wyrównanie między grupami skanowania, ułatwiając dalsze przetwarzanie.

Oprogramowanie wyświetla informacje o wykrytych artefaktach oraz liczbie skanów, w których wykryto artefakty.