english | skanery3d@evatronix.com | +48 33 499 59 00 | pomoc techniczna | strefa partnera

Oprogramowanie 3D do inżynierii odwrotnej oraz kontroli jakości

Dzięki pełnej integracji oprogramowania wraz z profesjonalnymi skanerami 3D otrzymują Państwo kompletne rozwiązanie do inżynierii odwrotnej, kontroli jakości i szybkiego prototypowania.

geomagic_design_x_logo_tm_light-bkgrd
Geomagic Design X

To zaawansowane oprogramowanie do inżynierii odwrotnej. Łączy w sobie modelowanie 3D jak w oprogramowaniu CAD z procesem przetwarzania danych uzyskanych w wyniku skanowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą tworzyć w pełni parametryczne i edytowalne modele w formacie zgodnym z posiadanym oprogramowaniem CAD na podstawie danych uzyskanych ze skanera eviXscan 3D.

więcej pobierz folder

geomagic_control_x_logo_tm_light-bkgrd
Geomagic Control X

Wszechstronne i precyzyjne rozwiązanie w dziedzinie metrologii i kontroli jakości. Połączenie zalet pomiaru dotykowego i bezdotykowego z technologią oprogramowania CAD, umożliwia szybkie i dokładne sprawdzenie elementów. Dzięki technologii inteligentnego wykrywania cech modelu umożliwia zdefiniowanie orientacji modelu, wymiarów, tolerancji, a efektem końcowym jest szczegółowy raport wraz z kolorowymi mapami odchyłek.

więcej pobierz folder

logo-Leios-2
Leios 2

To szybkie, niezawodne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które pozwala na bezproblemową prace na danych uzyskanych ze skanowania 3D. Umożliwia zaawansowaną edycję chmur punktów i siatek trójkątów, a także wykonywanie podstawowych zadań inżynierii odwrotnej. Ponadto umożliwia bazową weryfikację elementów poprzez porównanie ich z modelem CAD lub innym skanowanym detalem.

więcej pobierz folder

SpaceClaim-Logo_72dpi
SpaceClaim

Program CAD do modelowania bryłowego, z powodzeniem sprawdzający się również w inżynierii odwrotnej dzięki możliwości pracy na siatkach trójkątów. Umożliwia tworzenie parametrycznych modeli CAD również z wykorzystaniem powierzchni freeform na podstawie danych uzyskanych ze skanera. SpaceClaim daje możliwość tworzenia wizualizacji, obliczeń, symulacji, a także zaawansowanego przygotowania modeli do wydruku 3D.

wiecej