EN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com

Bierzemy udział w wielu krajowych i międzynarodowych targach

Nowe skanery eviXscan 3D na targach Formnext 2019

28 listopada 2019 rok. Targi Formnext jak co roku odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób zainteresowanych nowymi rozwiązaniami dla sektora przemysłu. Prawie 900 wystawców z całego świata przedstawiło swoje innowacyjne koncepcje we Frankfurcie.

W tym roku na naszym stoisku zaprezentowaliśmy nowe produkty, które przykuły uwagę wielu firm. Pierwszy z nich to szerokozakresowy skaner eviXscan 3D WideRange, który może skanować obiekty o większym rozmiarze niż pozostałe produkty w naszej ofercie. Pokazaliśmy również prototyp skanera eviXscan 3D FinePrecision do skanowania małych elementów, który znajdzie się w naszej ofercie sprzedażowej już w najbliższych tygodniach.

Duże zainteresowanie wśród licznie odwiedzających nasze stoisko osób wzbudził eviXmatic – automatyczny system skanująco-pomiarowy dedykowany do kontroli jakości.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszymi produktami oraz za wszystkie wartościowe rozmowy biznesowe. W rezultacie mamy nadzieję na nawiązanie długofalowych i owocnych znajomości. Do zobaczenia we Frankfurcie w przyszłym roku!

Nowe rozwiązania eviXscan 3D na targach Formnext 2019

19-22 listopada 2019 rok. Targi Formnext to jedne z największych wydarzeń przemysłowych w Europie, które co roku goszczą tłumy odwiedzających i wystawców z całego świata. Kolejna edycja odbędzie się we Frankfurcie w dniach 19-22 listopada. Podczas tegorocznej edycji przygotowaliśmy premierę nowych rozwiązań eviXscan 3D.

Na naszym stoisku zaprezentujemy skaner szerokozakresowy eviXscan 3D WideRange przeznaczony do skanowania obiektów o dużych gabarytach oraz eviXscan 3D FinePrecision dedykowany do skanowania mniejszych elementów, ale z bardzo wysoką dokładnością. Obok premierowych rozwiązań zademonstrujemy również nowe narzędzie no kontroli jakości – eviXmatic – Automatyczny System Skanująco-Pomiarowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr G24 w hali 12.1, gdzie nasi inżynierowie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z technologią skanowania 3D i zastosowaniem naszych innowacyjnych rozwiązań!

Evatronix SA nawiązał współpracę z producentem oprogramowania PolyWorks

13 listopada 2019 rok. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych naszych klientów, postanowiliśmy poszerzyć ofertę programów współpracujących z produkowanymi przez nas skanerami eviXscan 3D i związanym z nimi oprogramowaniem eviXscan 3D Suite o programy firmy Innovmetric: PolyWorks Inspector™ i PolyWorks Modeler™.

Program dedykowany do obsługi procesu kontroli jakości PolyWorks Inspector™, pozwala na efektywne opracowywanie raportów kontroli jakości dowolnego obiektu w oparciu o pozyskane skany – także w trybie automatycznym. Dostarcza informacje o odchyłkach wymiarów wyrobu od jego cyfrowego modelu utworzonego w trakcie projektowania, co ułatwia szybką identyfikację źródeł tych odchyłek i ich wyeliminowanie w przyszłości.

Drugi program, który może być nabywany ze skanerami eviXscan 3D – PolyWorks Modeler™ – przeznaczony jest do inżynierii odwrotnej. Na podstawie danych uzyskanych ze skanowania pozwala ono na odtworzenie modeli cyfrowych skanowanych obiektów, w tym także tych nie posiadających dokumentacji.

Programy PolyWorks mogą być nabywane w niektórych krajach (m.in. we Włoszech i Francji) wraz ze skanerami eviXscan 3D, a w pozostałych nabywcy naszych skanerów mogą kupować je w sieci dystrybucji firmy Innovmetric.

Narzędzia pomiarowe eviXscan 3D na targach w Brnie

W dniach 7-11 października 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć na Międzynarodowych Targach Maszynowych w Brnie, jednym z najważniejszych wydarzeń przemysłowych w Europie Środkowej, podczas którego tysiące wystawców prezentuje swoje innowacyjne rozwiązania.

Zaprezentowane na stoiskach naszych partnerów narzędzia eviXscan 3D w zakresie pomiarowym i automatyzacji świetnie wpisały się w tematykę wydarzenia „Przemysł 4.0 i fabryka cyfrowa”.

System Skanująco-Pomiarowy eviXmatic, prezentowany na stoisku firmy Elvira Spol s r.o., cieszył się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Na stoisku firmy Mepac CZ integracja skanera eviXscan 3D Heavy Duty Optima z robotem współpracującym również przykuła uwagę wielu osób zainteresowanych zautomatyzowaną kontrolą wyrobów oraz miłośników robotyki.

MSV to jedne z największych targów branżowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Cieszymy się, że mogliśmy się zaprezentować na tak prestiżowym wydarzeniu.

Evatronix SA wprowadza nową wersję oprogramowania do skanowania 3D

Bielsko-Biała, 27 września 2019. Evatronix SA, polski producent skanerów eviXscan 3D wprowadza na rynek nową edycję oprogramowania – eviXscan 3D Suite 2.5, które umożliwia znaczne usprawnienie procesu skanowania 3D z wykorzystaniem rodziny skanerów eviXscan 3D. Precyzyjna, globalna rejestracja skanów, czy scalanie skanów cząstkowych z zachowaniem ich natywnej dokładności to jedne z najważniejszych funkcji programu.

Wraz z nową wersją użytkownik nabywa obszernie rozbudowane, a zarazem łatwe w obsłudze narzędzie do skanowania i obróbki siatek trójkątów. Usprawnienia wprowadzone w eviXscan 3D Suite 2.5 znacząco podnoszą efektywność procesu skanowania i dają możliwość szybszej oraz bardziej produktywnej pracy, m.in. dzięki zastosowanej technologii rejestracji danych HDR, w której ciemne i wielobarwne obiekty można skanować bez potrzeby wstępnego przygotowania powierzchni.

eviXscan 3D suite 2.5 w połączeniu ze skanerami eviXscan 3D z linii Heavy Duty usprawni proces skanowania wielu branżach przemysłu poczynając od motoryzacji czy medycyny, a kończąc na sztuce.

Evatronix SA przedstawia eviXmatic – zautomatyzowany system do bezdotykowej kontroli jakości

Bielsko-Biała, 28 maja 2019. Evatronix SA, polski producent skanerów eviXscan 3D, wprowadza na rynek eviXmatic – zautomatyzowany system przeznaczony do bezdotykowej kontroli jakości.

eviXmatic to urządzenie integrujące skaner 3D i stolik obrotowy zaprojektowane tak, by umożliwić przeprowadzenie skanowania 3D obiektów podlegających pomiarowi kontrolnemu przy minimalnym zaangażowaniu operatora. Efektem finalnym jest raport z kontroli jakości realizowany za pomocą oprogramowania Geomagic Control X, współpracującego z systemem.

eviXmatic jest odpowiedzią na potrzeby firm z sektora przemysłowego w zakresie precyzyjnych pomiarów wytwarzanych części na linii produkcyjnej – mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. rozwoju biznesu Evatronix S.A.

Światowa premiera systemu miała miejsce na targach Rapid+ TCT w Detroit w maju 2019. Zaprojektowany i wyprodukowany przez Evatronix SA eviXmatic jest przeznaczony do wykonywania powtarzalnych pomiarów w procesie kontroli jakości na linii produkcyjnej, na której wytwarzane są obiekty o złożonych kształtach. Urządzenie wykorzystywać może skanery eviXscan 3D HD Quadro i HD Optima. W razie konieczności, skaner zintegrowany z systemem eviXmatic może zostać odłączony i być używany niezależnie, w innym miejscu.

Relacja z udziału w Industry Days’ 2019 w Budapeszcie

W maju odbyły się coroczne targi Industry Days w Budapeszcie. Podczas wydarzenia prezentowały się firmy z całego świata z różnych sektorów technologicznych – m.in robotyki, automatyki, elektroniki przemysłowej, czy logistyki.

Wśród wystawców obecny był również węgierski dystrybutor rozwiązań eviXscan 3D – firma DDD Manufaktura. Na swoim stoisku prezentował skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro oraz nasze najnowsze rozwiązanie przeznaczone do bezdotykowej kontroli jakości – eviXmatic.

Zainteresowanie prezentowanymi w Budapeszcie rozwiązaniami eviXscan 3D było ogromne. Największą atencją wśród zwiedzających zdecydowanie cieszył się eviXmatic.

W imieniu firmy DDD Manufaktura serdecznie dziękujemy za wizytę na stoisku i już teraz zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia.

Polska premiera eviXmatic na targach ITM w Poznaniu.

3 maja 2019. eviXmatic to urządzenie integrujące skaner 3D i stolik obrotowy zaprojektowane tak, by umożliwić przeprowadzenie skanowania 3D obiektów podlegających pomiarowi kontrolnemu przy minimalnym zaangażowaniu operatora. Targi ITM Polska to największe spotkanie firm z branży przemysłowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. 1000 wystawców w 10 pawilonach ekspozycyjnych, nowoczesne rozwiązania, technologie i maszyny, nowości i premiery rynkowe, atrakcyjny program wydarzeń, idea Industry 4.0 oraz Smart Factory. Wydarzenie to stanowi dla nas niepowtarzalną okazję do zaprezentowania nowego produktu w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń oraz odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata.

W targach ITM (Innowacje, Technologie, Maszyny) w każdym roku bierze udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu, jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo, czy bezpieczeństwo i higiena pracy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie zespół ekspertów Evatronix SA zaprezentuje możliwości zastosowania technologii skanowania 3D w Państwa firmach.

Mamy dla Państwa bezpłatne zaproszenia na targi, aby je otrzymać prosimy o kontakt przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marketing@evatronix.com. Ilość zaproszeń jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Do zobaczenia w Poznaniu!

Odwiedź nasze stoisko na Rapid+ TCT Show 2019!

9 maja 2019 rok. W tym roku bierzemy udział w Rapid+TCT Show – najważniejszym wydarzeniu w Ameryce Północnej poświęconym technologii 3D.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 2234, gdzie zaprezentujemy skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro oraz NOWOŚĆ – Automatyczny System Skanujący eviXmatic!

RAPID+TCT odbędzie się w dniach 21-23 maja, w Cobo Center w Detroit, w stanie Michigan. Rapid+TCT to miejsce, gdzie najwięksi przedstawiciele firm wytwórczych spotykają się, by w jednym miejscu dzielić się swoją wiedzą i nowościami technologicznymi. Kliknij tutaj i zarejestruj by otrzymać darmowy bilet, używając naszego specjalnego kodu.

Evatronix SA rozszerza dystrybucję skanerów eviXscan 3D w Azji.

W I kwartale 2019 roku Evatronix SA, polski producent skanerów eviXscan 3D, podpisał umowę o współpracy z firmą OPT Technologies z Japonii specjalizującą się w doradztwie w dziedzinie skanowania i pomiarów 3D oraz z firmą Symphony Innovations, która zajmuje się sprzedażą precyzyjnych urządzeń technologicznych w Singapurze, Malezji, Tajlandii, Wietnamie, Mjanmarze i na Filipinach.

– Rozwiązania 3D oferowane przez Evatronix SA spełniają wysokie oczekiwania firm operujących na rynku japońskim w zakresie dokładności i precyzji pomiarów. – mówi Terry Morita z OPT Technologies Co., Ltd.. – Skanery eviXscan 3D na tle produktów konkurencyjnych zaskakują również atrakcyjną ceną.

Podpisanie umowy dystrybucyjnej z japońską firmą było rezultatem udziału Evatronix SA w targach Manufacturing World w Tokio. Przed podjęciem decyzji o współpracy firma OPT Technologies dokładnie sprawdziła możliwości skanera eviXscan 3D: inżynierowie z firmy Evatronix SA wykonali skany i pomiary detali dostarczonych przez partnera.

W ramach umowy OPT Technologies oraz Symphony Innovations będą dystrybuować pełne portfolio rozwiązań eviXscan 3D: linię skanerów Heavy Duty (Quadro, Optima, Basic), oprogramowanie do przetwarzania danych zbieranych w procesie skanowania oraz rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, każdorazowo opracowane i zaprojektowane przez Dział R&D Evatronix SA.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Evatronix SA, która gwarantuje najwyższej jakości wsparcie techniczne. – mówi Lenard Siew z Symphony Innovations. – Dzięki skanerom eviXscan 3D uzupełniliśmy nasze portfolio o urządzenia pomiarowe mogące efektywnie pracować w trudnych warunkach środowiskowych.

Skaner eviXscan 3D zaprezentowany na MESCPE’ 2019.

5 kwietnia 2019 rok. MECSPE to największa międzynarodowa wystawa we Włoszech, w całości poświęcona wszystkim aspektom produkcji przemysłowej. Głównym celem MECSPE jest stworzenie możliwości nawiązania owocnych kontaktów biznesowych. Wystawcy mają możliwość zaprezentowania swoich najlepszych produktów i usług r specjalistom, którzy są zainteresowani znalezieniem nowych rozwiązań produkcyjnych i nawiązaniem nowych relacji partnerskich.

Oprócz wystawy specjalistycznych produktów produktów, MECSPE oferuje również pełen i zróżnicowany program wydarzeń, które dają odwiedzającym możliwość dogłębnego przyjrzenia się interesującym ich zagadnieniom. W tym roku MESCPE odbyło się końcem marca. Podczas targów zaprezentowaliśmy skaner eviXscan 3D na stoisku naszego włoskiego dystrybutora.

Relacja z udziału w 3D & Virtual Reality Expo w Japonii

13 luty 2019 rok. Dzięki udziale w programie „Go to Brand” i pozyskanemu dofinansowaniu z Funduszy Europejskich początkiem lutego mieliśmy możliwość zaprezentowania rozwiązań eviXscan 3D w Japonii.

3D & Virtual Reality Expo miało miejsce w dniach 6-8 lutego 2019 w centrum wystawienniczym Tokyo Big Sight. Była to jedna z siedmiu wystaw składających się na Manufacturing World Japan ‘2019. Dzięki udziale w programie „Go to Brand” i pozyskanemu dofinansowaniu z Funduszy Europejskich mieliśmy możliwość zaprezentowania tam rozwiązań eviXscan 3D.

Prezentowany na targach skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro wzbudził ogromne zainteresowanie wśród japońskich (i nie tylko) gości. Nasze rozwiązania zaciekawiły przedstawicieli firm m.in. z sektora Automotive, takich jak: Subaru, Suzuki, czy Mitsubishi. Przeprowadziliśmy również wiele wartościowych rozmów biznesowych w sprawie pozyskania dystrybutora w Japonii.

Nasze stoisko odwiedziła również przedstawicielka Polish Investment & Trade Agency z Japonii. Odbyte spotkanie zapowiada nawiązanie długofalowej współpracy.

Dziękujemy wszystkim gościom za wizytę na stoisku Evatronix SA!