Zapraszamy na webinarium:


"Automatyczne systemy kontroli jakości 3D."


środa, 30 września 2020, godzina 10.00
Podczas spotkania dowiesz się:

Jakie są odpowiedzi technologii skanowania 3D na założenia przemysłu 4.0

Jakie są zalety stosowania systemów zautomatyzowanych oraz systemów zrobotyzowanych w procesie pomiaru i kontroli jakości obiektów

Jak zautomatyzować proces skanowania 3D, dzięki współpracy skanera z cobotem.

Poznaj prowadzącego: Tomasz Sernicki

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na kierunku Inżynieria i Zarządzanie Przemysłem. Od momentu ukończenia studiów z powodzeniem wdraża wiedzę teoretyczną w praktyczne działania związane ze wspomaganiem rozwoju skanerów eviXscan 3D.

W swojej długoletniej karierze zawodowej angażował się również w działania związane z koordynacją pracy zespołu inżynierów zajmujących się wsparciem sprzedaży sprzętu, oprogramowania i usług 3D. Jako specjalista d.s. Skanerów 3D przyczynił się do wdrożenia ponad 50 systemów skanowania 3D opartych na technologii światła strukturalnego eviXscan3d wraz z oprogramowaniem do inżynierii odwrotnej i kontroli jakości.

Od ponad 2 lat zajmuje się również uruchamianiem i wprowadzaniem na rynek systemów specjalnych służących do kontroli jakości 3D.

Bezpłatne konsultacje

Po spotkaniu możesz umówić się na bezpłatne konsultacje z naszym prowadzącym i dowiedzieć się, jak możemy razem usprawnić procesy produkcyjne w Twojej firmie.