EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

WEBINAR Akademii eviXscan 3D

"Prezentacja skanera eviXscan 3D FinePrecision i systemów zrobotyzowanych” za nami!


Serdecznie dziękujemy za udział w webinarium Akademii eviXscan 3D poświęconemu systemom zrobotyzowanym. Podczas spotkania on-line uczestnicy mogli zobaczyć premierę skanera eviXscan 3D FinePrecision, który wyróżnia się wysoką precyzją pomiaru i dużą szczegółowością odwzorowania powierzchni mierzonych obiektów.

Patrycjusz Dorosz, menadżer eksportu skanerów eviXscan 3D firmy Evatronix, na konkretnych przykładach prezentował i omawiał rozwiązania dla automatyzacji linii produkcyjnej i dla aplikacji pomiarowej detali odlewnych. Widzowie mogli zobaczyć także aplikację pomiarową dla detali wtryskowych za pośrednictwem skanera FinePrecision na robocie Universal Robots 5. Z kolei Karol Habryka, inżynier wsparcia technicznego UR, omawiał w jaki sposób elastyczność robotów pozwala na realizację założeń przemysłu 4.0.

Uczestnikom webinaru zaprezentowano także robota Universal Robots zintegrowanego z Elektrycznym Generatorem Próżni – Respiro firmy Drim Robotics we współpracy z automatycznym systemem skanującym eviXmatic w symulacji pracy na linii produkcyjnej.

Zobacz nagranie z webinarium:

 
 

Nasi prowadzący:

Patrycjusz Dorosz

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Zarządzania, z dyplomem językowym Cambridge University. Aktywny zawodowo od 20 lat, a od ponad 12 związany z eksportem w branżach automotive i high tech. W firmie Evatronix jest prekursorem, skutecznie buduje i wspiera sieć sprzedaży dystrybucyjnej na wymagających rynkach zagranicznych w Europie, USA, i Azji od ponad 7 lat.

Organizator wielu misji handlowych i targów zagranicznych. Ekspert w budowaniu długoletnich, owocnych kontaktów międzynarodowych. We współpracy ze swoimi partnerami biznesowymi, wdrożył ponad 140 systemów do skanowania, metrologii i inżynier odwrotnej w ponad 40 krajach. Na co dzień mąż i ojciec, pasjonat pracy, podróży oraz crossfitu.

Karol Habryka

Inżynier wsparcia technicznego w Universal Robots na Europę Środkowo-Wschodnią będąc odpowiedzialnym głównie za Polskę i kraje bałtyckie. Od dziecka zainteresowany robotyzacją i budową maszyn czego skutkiem jest ukończenie kierunku Automatyka i Robotyka, wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej.

Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie jako Inżynier w dziale obsługi posprzedażowej w Comau, polskim oddziale producenta robotów przemysłowych, z którego przeszedł do Universal Robots.

Nabyte umiejętności w dziedzinie obsługi serwisowej, wsparcia technicznego, wdrożeń i programowania, przeprowadzania szkoleń oraz obsługi klienta, przełożyły się na rozwój rynku dla firmy Universal Robots, a także zapewniło mu miano jednego z najbardziej doświadczonych specjalistów w dziedzinie robotyki współpracującej w Polsce.