EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

O automatyzacji kontroli jakości i zastosowaniach IoT w Przemyśle 4.0 – relacja wideo z wydarzenia

O automatyzacji kontroli jakości i zastosowaniach IoT w Przemyśle 4.0 - relacja wideo z wydarzenia


Za nami spotkanie w Silesia StartUp w Czechowicach-Dziedzicach poświęcone problematyce automatyzacji kontroli jakości i zastosowaniom IoT w Przemyśle 4.0. Zapraszamy na relację wideo z tego wydarzenia.


Mimo pandemii koronawirusa, frekwencja na spotkaniu dopisała. Gospodarze zadbali o odpowiednie środki ostrożności, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia mogli skupić się wyłącznie na pogłębianiu wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Nasi goście, wśród nich wiodące firmy z branży motoryzacyjnej, mieli okazję poznać portfolio firm-współorganizatorów. Oprócz firmy Evatronix, producenta skanerów eviXscan 3D, byli to: Drim Robotics, Elmark, InnerWeb, Balluff, Versabox oraz klaster działający na rzecz przedsiębiorstw związanych z branżą motoryzacyjną i nowymi technologiami Silesia Automotive & Advanced Manufacturing.


Największą atrakcją wydarzenia były oczywiście prezentacje praktyczne. Stanowiska Evatronix budziły zainteresowanie z uwagi na ciekawe rozwiązania kontrolno-pomiarowe. Zademonstrowane zostały skanery eviXscan 3D – WideRange i FinePrecision oraz system skanujący Evixmatic – zintegrowane z robotami współpracującymi Universal Robots.

Dziękujemy wszystkim za inspirujące spotkanie i zapraszamy do obejrzenia naszej relacji wideo: