EN  | PL  | FR  | CN  | tel:+48 33 499 59 00 | skanery3d@evatronix.com | Wsparcie techniczne

Tworzywa sztuczne: Rosiński

Rosinski Packaging jest producentem polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i parafarmaceutyków. Portfolio produktów naszego partnera stale poszerzane jest o nowe wzory butelek i nakrętek zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz systematycznie wzrastającymi wymaganiami odbiorców.

Inżynieria odwrotna

Dzięki wdrożeniu rozwiązań eviXscan 3D firma zyskała narzędzie, które umożliwia obsługę zleceń dotąd niedostępnych ze względu na brak dokumentacji technicznej ze strony zamawiającego. Dostarczone przez klientów wzorcowe gotowe detale są skanowane. Następnie wykonywane są ich modele CAD, na podstawie których z kolei wykonywane są produkcyjne formy wtryskowe. Zastosowanie technologii skanowania 3D znacząco skróciło czas przygotowania form i narzędzi niezbędnych do rozpoczęcia produkcji.

Kontrola jakości

Wykorzystanie w dziale kontroli jakości skanera eviXscan 3D zapewnia precyzyjną kontrolę jakości gotowych produktów dzięki porównaniu ich do wzorcowych modeli CAD dostarczonych przez zamawiającego. Dzięki naszemu rozwiązaniu firma Rosiński Packaging ma pewność, że jej wyroby spełnia oczekiwania klientów. Wdrożenie rozwiązań eviXscan 3D umożliwiło precyzyjną kontrolę jakości gotowych wyrobów i skróciło jej czas.

Szybkie prototypowanie

Zastosowanie skanowania 3D w dziale R&D umożliwiło tańsze i szybsze ulepszanie form i narzędzi stosowanych w produkcji. Modyfikowanie prototypów narzędzi i form odbywa się dwukrotnie szybciej, co bezpośrednio przyspiesza uruchomienie produkcji seryjnej zamawianych produktów - generując w ten sposób znaczące oszczędności.